• Klaverjascompetitie Seizoen 2021 - 2022

    Laatste update: 6 juli 2022

  • NaamAantal PuntenAantal PuntenAantal PuntenAantal PuntenAantal PuntenAantal PuntenAantal PuntenStand na ronde 7
    24-9-202129-10-202125-2-20221-4-202229-4-202220-5-202222-6-2022
    G. Boeters6.3315.9257.1246.0236.8467.2926.62246.163
    P. Teerling6.7747.1896.3976.9266.1866.0125.79145.275
    A.Zwaagsta63125.9126.7576.7105.7986.3386.64144.468
    T.Ezinga5.9357.0265.7656.4035.9066.8796.20944.123
    B. Langeland7.0836.1006.1955.6425.9626.6955.93743.614
    A.Hoogsta6.4385.4265.74806.6836.8486.71237.855
    S. Langeland6.4216.7576.2366.2276.21405.91037.765
    H. Nienhuis5.7036.9926.4715.7176.2206.293037.396
    H.Hendriks6.0356.4497.04406.82205.96632.316
    T.Allersma62746.4855.79406.69406.41231.659
    W.Bakker07.5187.00105.9626.235026.716
    H.Meijer06.4376.50306.2877.394026.621
    K.vBreugel006.22906.2976.2865.83024.642
    S.boswijk005.93305.3046.6705.96623.873
    Diana Gejas60045.637006.0715.779023.491
    N.vd Molen66776.0106.749000019.436
    J.Bakker005.57205.8966.445017.913
    R.Kamminga677505.766005.003017.544
    G.Tillema5613005.5845.9160017.113
    H.Leegte6.1344.8030005.566016.503
    B.Boswijk006.4020006.14512.547
    P.de Winter0000007.6247.624
    E.Dijksterhuis0000006.0786.078
    B.Dekkema06.020000006.020
    G.Bos0000005.7895.789
    Zwaagstra000005.57805.578
    K.ten Hove0000005.5425.542