• Noordpool-U.F.C. 2 zon Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brontsema, MennoTechnische stafHoofdcoach
    Huizinga, JanOverige stafTeammanager
    Zwaagstra, LammertTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 10:00Noordpool-U.F.C. 2 - Usquert 2Sportpark Uithuizen
    31 okt. 10:00Warffum 2 - Noordpool-U.F.C. 2Sportpark Westervalge
    7 nov. 10:00Noordpool-U.F.C. 2 - Woltersum 2Sportpark Uithuizen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Farmsum 4 - Noordpool-U.F.C. 25 - 9
    16 okt.Kabouter - xxx0 - 0
    17 okt.Noordpool-U.F.C. 2 - NEC Delfzijl 20 - 0
  • Poulestanden Noordpool-U.F.C. 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Winsum 2541037122513
    2Noordpool-U.F.C. 23300237169
    3Kloosterburen 3321014777
    4Warffum 252121520-57
    5Farmsum 441211821-35
    6Usquert 23102913-43
    7Woltersum 231021217-53
    8Rood Zwart Baflo 23102410-63
    9WEO 23102919-103
    10Kloosterburen 23012610-41
    11vv Zeester 23003516-110

    Poulestanden Noordpool-U.F.C. 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordpool-U.F.C. 211004313
    2GVAV-Rapiditas 5100134-10

    Poulestanden Noordpool-U.F.C. 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eext 31100130133
    2SSA DVC Dedemsvaart 61100131123
    3VKW 61100110113
    4Stadskanaal 511007073
    5M.S.C. 311009453
    6Bellingwolde 311006153
    7VKW 511005053
    8Helpman 611007343
    9Kwiek 711006243
    10vv Sweel 311005143
    11Zuidlaarderveen 211005143
    12Buitenpost 211004043
    13LAC Frisia 1883 211004043
    14S.V. Haulerwijk 211004043
    15ZNC 2 (zo)11004043
    16FC Oldemarkt 411006333
    17Langezwaag 211005233
    18SSA DVC Dedemsvaart 511005233
    19Dwingeloo 411004133
    20Nieuweschoot 311004133
    21SSA DVC Dedemsvaart 711004133
    22Engelbert 311003033
    23FC Fochteloo 211003033
    24SC Stadspark 611003033
    25vv Stânfries 211003033
    26VIOS (O) 211004223
    27Borger 2 zo.11003123
    28IJhorst 311003123
    29vv Sneek Wit Zwart 211003123
    30Thor 211003123
    31Zwartemeerse Boys 311003123
    32Farmsum 411002023
    33JVV 211002023
    34SVDB 111004313
    35IJhorst 211003213
    36SC Emmeloord 1011002113
    37Groen Geel 511002113
    38Wildervank 211002113
    39Valthermond 411004403
    40Giethoorn 311003303
    41LTC 211001103
    42NEC Delfzijl 210100001
    43Noordpool-U.F.C. 210100001
    44Akkrum 400000000
    45BATO 300000000
    46Beilen 500000000
    47Blauw Rood 3JM00000000
    48Blauwhuis 200000000
    49BNC 200000000
    50Donkerbroek 200000000
    51GSAVV Forward 1600000000
    52Friesland 300000000
    53Friesland 500000000
    54Froombosch 200000000
    55Gasselternijveen 300000000
    56Gomos 400000000
    57Groninger Boys 500000000
    58Heiligerlee 400000000
    59Hoogezand 400000000
    60HSC 400000000
    61LEO (Loon) 400000000
    62LSC 1890 700000000
    63LSC 1890 800000000
    64Musselkanaal 500000000
    65ONB 300000000
    66Pekelder Boys 300000000
    67Siddeburen 300000000
    68SC Erica 510014400
    69SC Emmeloord 810013300
    70TLC 410011100
    71Gieten 6100134-10
    72Zuidwolde 5100123-10
    73FC Lewenborg 5100112-10
    74FC Oldemarkt 3100112-10
    75Pekelder Boys 4100112-10
    76ST HOC/ValtherBoys 7100124-20
    77Akkrum 3100113-20
    78Heiligerlee 3100113-20
    79Ruinen 4100113-20
    80Tijnje 2100113-20
    81Valthermond 5100113-20
    82Helpman 4100102-20
    83Veelerveen 3100102-20
    84Scheerwolde 2100136-30
    85DSC'65 2100125-30
    86SC Joure 2100125-30
    87SC Emmeloord 9100114-30
    88Smilde'94 2100114-30
    89USV 3100114-30
    90Dwingeloo 3100103-30
    91Engelbert 4100103-30
    92Harkstede 2100103-30
    93ST Zandhuizen/Sport Vereent 2100103-30
    94Mamio 3100137-40
    95WVV 3100126-40
    96ST HOC/ValtherBoys 6100115-40
    97Stadskanaal 4100115-40
    98Gorredijk 5100104-40
    99Oerterp 3100104-40
    100Peize 4100104-40
    101Pekelder Boys 2100104-40
    102Ruinerwold 4100149-50
    103Wedde 4100116-50
    104ST HOC/ValtherBoys 5100105-50
    105Buinen 3100107-70
    106Rolder Boys 51001011-110
    107EHS'85 31001113-120
    108Gieterveen 21001013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balkema, JohnnyTeamspeler
    Beukema, NiekTeamspeler
    Brontsema, MennoTeamspeler
    Dekkema, BernardTeamspelerMiddenvelder
    Dijkema, JurgenTeamspelerAanvaller
    Dijkstra, EdwinTeamspeler
    Dries, MichelTeamspeler
    Gjaltema, KevinTeamspeler
    Hemmes, StefanTeamspeler
    Hove, Klaas tenTeamspeler
    Klip, RonaldTeamspeler
    Loon, Leon vanTeamspeler
    Oosterhuis, LukeTeamspeler
    Peters, CesarTeamspeler
    Uruthirasingam, JegaTeamspeler
    Wijninga, RobertTeamspeler
    Zwaagstra, LammertTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noordpool-U.F.C. 2

    VS

    Usquert 2

    24 oktober 202110:00 uur
    Sportpark Uithuizen Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Noordpool-U.F.C. 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    7,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd